AİT logosunda, kişilerin kendileriyle ilgili gizli, bilinmeyen veya kapalı alanları bir çukura benzetilmiş, AİT sayesinde kişilerin kendilerini daha iyi tanıyarak başarılı ve mutlu olmaları ise çukurdan çıkış ile sembolize edilmiştir. Logodaki insan figürünün kafasındaki "play" tuşu, farkındalık konusunda harekete geçmeyi simgelemektedir.
Aktif İşsizler Topluluğu web sitesine hoş geldiniz.
SİTE KURALLARI
ANKET
Sosyal Sorumluluk bilinci, bizde neden düşüktür?
Katılmak için tıklayınız!
DUYURULAR

AİT Düşünce-Duygu-Davranış sürecini nasıl yönetebiliriz? Semineri, 4 Haziran 2023 17:00
Hayat yolculuğunda yaşadıklarımız bazen bize kendimizi iyi hissettirmeyebilir. Herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığımızda olayın bizdeki etkilerini belirleyen en önemli kriter, duruma nasıl bir anlam yüklediğimizde gizlidir.

Düşüncelerimizin, duygu ve davranışlarınıza olan etkisi konusunda farkındalık içeren 4 Haziran 2023 tarihi saat 17:00-17:40’daki online AİT seminerimizde, konuşmacı olarak Aile ve Çift Danışmanı Zeynep Sevinç Bala yer alacaktır. Bu eğitimin amacı; düşünce yapımızı fark etmek, varsa bizi doğru düşünmekten alıkoyan faktörlerle vedalaşmak ve düşünce hatalarını önleme yöntemlerini öğrenmektir.

İnteraktif seminerimize herkes davetlidir. Etkinliğin Zoom linkinin iletilmesi için katılmak isteyenler, ad-soyadını ait@aktifissizler.org e-posta adresine gönderebilir ya da https://www.instagram.com/ait_grup adresimizden DM’den yazabilir. Keyifli, online seminerimizde görüşmek üzere…


Deprem Bölgesi AİT Mektup Kampanyası
Yaşadığımız depremin etkileri maalesef geçmedi. Deprem bölgesindekilerin çoğu yakınlarını kaybetti. Onlara sevdiklerini geri getiremeyiz. İhtiyaç malzemeleri için oluşmuş pek çok grup mevcut. Ancak hayatta kalanların umutları, hayalleri, yaşam sevinçleri için ne yapılabilir?

Amacımız kaybettikleri nedeniyle depremzedelerin hayattan kopmalarına engel olabilmek adına yaşamda tutunacakları dalını bulmalarına destek vermek ve AİT’in amacındaki gibi yaşamlarını anlamlı kılacak gücü içlerinde uyandırmak!

Depremzede ile kentinin ayağa kalkmasına vesile olmak için planladığımız “Deprem Bölgesi AİT Mektup Kampanyası” detayları için AİT Instagram ve Facebook sayfalarındaki paylaşımlarımızı inceleyebilirsiniz.

AİT Kampanyası’nda görev almak isteyen gönüllülerin ve AİT Kampanya Mektubu’na cevap yazmak isteyen depremzedelerin e-postalarını bekliyoruz.

Sağlıkla kalın,
Sevtap Ertuğrul Başar
ait@aktifissizler.org / sevtaperbasar@yahoo.com
https://www.instagram.com/ait_grup/
https://www.facebook.com/groups/aktifissizlertoplulugu

AYIN SÖZÜ
Her türlü kullanım hakkı Aktif İşsizler Topluluğu’na aittir. | 2008
Sayfamızı bugün 2 , toplam 206684 kişi ziyaret etmiştir.